Koleksionet Tona

23 vjet duke veshur endrra
Rreth Nesh.

E quajtem Geraldina Sposa per shkak te konteshes Austriake Geraldine,qe erdhi dhe u be mbretereshe e shqiptareve per pak kohe por qe mbetet ne kujtesen e te gjithee per hir te sharmit dhe te elegances.

Plot 23 vite me pare ne kohe kur nuset trokisnin ende neper dyer apartamentesh per te marr ndonje fustan te bardh qe kishte ardh nga 'jashte' ne hapem te parin sallon me veshje nuserie


Instagram .