logo

SFILATA E ‘GERALDINA SPOSA’ DHE DITA NDERKOMBETARE E JAZZ-IT!

Të ftuar:

Armand Peza – Administrator i ‘Geraldina Sposa’

Iva Tico – Gazetare

Suada Sherifi – Show girl

Fatos Qerimaj – Drejtor artistik i ‘Tirana Jazz Fest’

/Klan Tv

  • Share

Leave a reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *