logo

Koleksioni i “Geraldina Sposa”

cover 3 ambeta toromani

Janë të njohura, të bukura dhe për pak ore kane prekur ëndrrën e çdo vajze. Veshur me fustane nusërie, modele dhe vajza te njohura te botes se spektaklit e televizionit kane prezantuar koleksionin e ri te “Geraldina Sposa”. Me fustane që mbajnë firmën e Pronovias, Eli Sabb dhe stilisteve të tjerë me famë botërore, vajzat kanë sjellë modelet më të fundit të nusërisë. Siç është bërë traditë nga “Geraldina Sposa” nusja e nderit për këtë vit ishte balerina Ambeta Toromani. /Vizion Plus

  • Share

Leave a reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *