logo

Fustanet e nusërisë, koleksioni 2014 i “Geraldina Sposa”

Geraldina Sposa prezantoi koleksionin e ri të fustaneve të nuserisë. Në pasarelën e sfilatës, që është kthyer në një eveniment të përvitshëm, u ngjitën emra të njohur të botës së artit, kulturës dhe televizionit./Ora News

  • Share

Leave a reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *